Aktuality Institut Studium Přihláška Technické
zabezpečení
Věda, spolupráce, Erasmus+ Dokumenty Kontakty
ART & DESIGN INSTITUT na Facebooku ART & DESIGN INSTITUT na Instagramu ART & DESIGN INSTITUT na YouTube CZ EN BcA. in CZECH or ENGLISH

JOB: BRIGÁDA: tvůrce grafiky webových stránek

Tvůrce grafiky webových stránek
Společnost Better hotel s.r.o. působí v oblasti obchodní podpory hotelů a online obchodu - vytváříme webové
stránky a aplikace a další vychytávky především, ale nejenom pro hotelové klienty.
Hledáme posilu do našeho týmu na pozici tvůrce grafiky webových stránek.
Baví tě grafika a hledáš způsob, jak se realizovat?
Nabízíme ti práci na tvorbě webových stránek, v případě zájmu je možné se dostat i ke grafice softwaru a
dalším tvůrčím činnostem.
Tvorba stránek je ve vlastním systému, uzpůsobeném pro tyto účely, znalost programování není nutná.
Požadujeme:
 znalosti základů grafiky a koncepce tvorby webových stránek
 samostatnost a zodpovědnost
 proaktivní přístup, kreativitu a zaměření na výsledek
Nabízíme
 kompletní zaškolení a plnou podporu v začátcích
 zázemí stabilní společnosti s mezinárodní působností
 zajímavou a různorodou pracovní náplň
 možnost seberealizace a využití vlastní kreativity
 práci na zkrácený pracovní úvazek
 motivační mzdové ohodnocení
 mladý pracovní tým
Pro více informací o tom, co děláme navštivte naše weby:
Lepsihotel.cz
Hotelovestranky.cz
Mevris.cz
Hotelsolutions.cz
V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete Váš životopis na email: honza@lepsihotel.cz